);

Leczenie alkoholizmu przez odczulanie biorezonansem

Czy bioprądy są skuteczne dla osób, które chcą skutecznie rzucić nałóg alkoholowy? Czy leczenie choroby alkoholowej przy użyciu aparatu Bicom jest dobrym i szybkim sposobem na rozstanie się z alkoholem?

Czy można rzucić alkohol stosując terapię odczulającą BRT?

Podstawową zaletą leczenia alkoholizmu przy użyciu biorezonansu jest możliwość współgrania z tradycyjnymi metodami terapeutycznymi. Bioprądy nie wpływają na wchłanialność leków ani nie niwelują działania innych środków zaradczych. Aby udać się do gabinetu biorezonansu, niekonieczne jest przerywanie innych metod terapii, w tym psychoterapii. Przeciwnie – biorezonans wspiera wszystkie inne sposoby walki z chorobą alkoholową.

Rzucanie alkoholu przez terapię bioprądami – jak to wygląda?

Zgodnie z obserwacjami naszych specjalistów, terapia alkoholizmu biorezonansem przebiega przy zastosowaniu od 4 do 6 zabiegów. Częstotliwość zabiegów: 1 do 2. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju terapii, organizm podlega detoksykacji, a głód alkoholowy zostaje skutecznie zablokowany. Objawy odstawienne wyciszają się, a nastrój stabilizuje się. Drżenie rąk i zaburzenia nastrojów są zdecydowanie mniejsze. Wszystko to wzmaga skuteczność zastosowania psychoterapii, która powinna być prowadzona równolegle.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty w leczeniu alkoholizmu za pomocą aparatu Bicom?

Pozytywne i wyraźne efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Aby jednak uzyskać największą skuteczność, rekomendowane jest odbycie co najmniej 3 zabiegów. Zapraszamy do naszego gabinetu osoby z Warszawy i okolic, a także pacjentów spoza województwa w celu omówienia indywidualnych przypadków.

Pamiętajmy, że leczenie choroby alkoholowej za pomocą biorezonansu powinno być wspomagane nie tylko wspomnianą terapią i farmakologią, ale także konieczne jest podjęcie działań regenerujących dla organizmu. Konieczne jest budowanie pozytywnych nawyków żywieniowych, zbadanie stanu organów, a także zadbanie o odpowiednią dawkę dziennego ruchu. Nieocenione jest również wsparcie ze strony otoczenia i podtrzymywanie konstruktywnych relacji z osobami bliskimi.

Aby dowiedzieć się, jak działa biorezonans i jaką rolę odgrywa bicom w terapii alkoholowej oraz jak przebiega terapia, zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem BRT (Warszawa i okolice).

*Sprawdź też, jak wygląda rzucanie palenia z biorezonansem magnetycznym oraz jak wygląda odczulanie z alergii za pomocą biorezonansu?