);

Rzucanie palenia z biorezonansem – jak to działa?

Oduczanie się palenia przy zastosowaniu sesji terapeutycznych z biorezonansem jest innowacyjną, ale bardzo skuteczną metodą rzucania palenia.

Terapia antynikotynowa przy użyciu biorezonansu – dla kogo jest przeznaczona?

Terapia antynikotynowa BRT przeprowadzana za pomocą aparatu Bicom może zostać przeprowadzona na każdym palaczu (nie ma znaczenia to, jak bardzo zaawansowany jest jego nałóg). Terapia nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jej przebieg jest bezbolesny, a same działanie są bezinwazyjne.

Czy biorezonans jest skuteczny dla chcących rzucić palenie?

Badania wykazują, że zdecydowanej większości pacjentów wystarcza już jednorazowa wizyta w gabinecie biorezonansu Warszawa, aby chęć zapalenia papierosa zdecydowanie osłabiła się na trwałe. Jedynie u około 10 procent chętnych występuje konieczność przeprowadzenia ponownego odczulania na papierosy (po upływie około 10 dni od pierwszej sesji). Jednak należy zaznaczyć, że nawet w tym drugim przypadku odczuwalna jest już u palacza wyraźna awersja do przyjęcia środków zawierających nikotynę.

Kiedy rzucanie palenia metodą brt zaczyna przynosić efekty?

Kiedy pojawiają się skutki terapii? Zwykle pacjenci już po 12 godzinach od zabiegu odczuwają brak chęci zapalenia papierosa. Rzucanie palenia metodą BRT przynosi trwałe skutki, co oznacza, że nawet znalezienie się w towarzystwie osób palących nie powoduje chęci zapalenia. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wypalenie choć jednego papierosa po przejściu przez terapię może całkowicie zniweczyć jej efekty. Wówczas należy udać się ponownie na biorezonans w Warszawie.

Biorezonans – rzucanie palenia opinie

Bioprądy cieszą się sukcesywnie wzrastającą popularnością w społeczeństwie. Wszystko dzięki pozytywnym opiniom osób, które przekonał się, że gabinety biorezonansu działają skutecznie, a usługi są nieinwazyjne i niedrogie. Cała procedura jest też bezwysiłkowa – rzucający palenie nie musi walczyć z głodem nikotynowym, a dzięki nabraniu awersji do przyjmowania nikotyny, stopniowo odzwyczaja się od myślenia o papierosie jako o przyjemności.

Jak przebiega terapia antynikotynowa w gabinecie biorezonansu?

Rzucanie palenia metodą BRT przebiega przy wykorzystaniu mosiężnych elektrod, które przykłada się do dłoni i na stopy osoby chcącej rzucić palenie. Elementy te połączone są ze specjalnym urządzeniem, które przetwarza drgania elektromagnetyczne emitowane przez człowieka w sygnał terapeutyczny wygaszający głód nikotynowy. Przed zabiegiem konieczne jest wypalenie połowy papierosa. Po opuszczeniu gabinetu biorezonansu konieczne jest przyjmowanie granulek z laktozy w chwili, gdy pojawia się chęć zapalenia papierosa, a także granulki, które wzmagają detoksykację organizmu (pozwalają pozbyć się nikotyny i substancji smolistych z ciała).